V ČEM SE NAJDEŠ?

JSME

Jsme parta lidí, co už nějaký ten pátek dělá na věcech v kryptu. Dlouho jsme nebyli vidět, ale teď se to mění. Stojíme za projekty, které jste už možná zaznamenali.

Blockchain je zajímavá věc, ale sama o sobě nic neznamená. Nejsme rychlokvašky, které se na něm snaží přiživit, ani neděláme další trendy ICO.

Už řadu let makáme na technologiích, které jsou pro Bitcoin a další kryptoměny zásadní, a vytváříme projekty se skutečným potenciálem měnit svět. A teď taky hledáme lidi, co by se k nám chtěli přidat.

Provozujeme vůbec první mining pool na světě. Pomáháme tak zajistit bezpečnost celé bitcoinové sítě (no jo, toho blockchainu) a zároveň stabilizujeme příjmy minerů.

Minulý rok jsme udělali celkem haló s Braiins OS, prvním plně open-source firmwarem pro těžící zařízení. Pokud mají být kryptoměny úspěšné a důvěryhodné, musí být co nejotevřenější.

PROJEKTY, CO MAJÍ DOPAD

Naše platforma v současné době sdružuje téměř 10% globální výpočetní síly (kterou nazýváme hash rate) a používá se k nalezení nových bitcoinových bloků. Je to výzva, zodpovědnost a taky nepřetržitý tok smsek, když vám zrovna spadne server v Číně.

Bitcoin představuje měnu budoucnosti.

Zaspali jste rané období internetu? Nedělejte znovu stejnou chybu.

JAN ČAPEK
co-CEO & co-Founder

Díky kryptu mají nerdi zase šanci měnit svět :)

Pavel Moravec
co-CEO & co-Founder

Bitcoin představuje měnu budoucnosti.

Zaspali jste rané období internetu? Nedělejte znovu stejnou chybu.

JAN ČAPEK
CO-CEO & CO-FOUNDER

Díky kryptu mají nerdi zase šanci měnit svět :)

PAVEL MORAVEC
CO-CEO & CO-FOUNDER

NAŠE PRINCIPY

Za vším by měla být vize a správná motivace.  V Braiins sdílíme vizi svobodného světa. A kryptoměny do toho prostě zapadají. Motivují nás fascinující technologické pokroky a příležitost podílet se na změně k lepšímu.

Spojuje nás ale víc než jen snaha pozitivně ovlivňovat vývoj kryptoměn. V Braiins rádi přemýšlíme “mimo krabičku”. Máš chuť vyzkoušet nekonvenční přístup?

Pokud se nebojíš konstruktivní kritiky a k případnému nezdaru se postavíš čelem, jsi náš člověk. Osobní zodpovědnosti si ceníme stejně jako prudké inteligence a odvahy.

Hlavní je pro nás zájem o věc, nějaké dobré nápady a jejich zpracování.

Určitě preferujeme se občas potkat v kanceláři, ale přes rameno ti koukat nebudeme a organizaci času a práce necháme na tobě. Respektujeme, že každému to vyhovuje jinak.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Staneš se součástí firmy, která hýbe světem krypta.

Spolupráci s top talenty v oboru.

Flexibilní pracovní dobu a home office.

Boží nové kancly v Karlíně.

Společné snídaně a pravidelné týmové mecheche.

Za fér práci fér plat.

TAK UŽ MÁŠ JASNO? SKVĚLÝ!
POŠLI CV A NEBO SE OZVI KRISTÝNĚ.

KRISTÝNA KVARDOVÁ
Recruiter