Open positions
We apologize but this page is available only in English.
Braiins Publishing

Braiins Publishing

V rámci naší lokální vzdělávací iniciativy Braiins Publishing přinášíme českým a slovenským čtenářům překlady kvalitních zahraničních knih o Bitcoinu. Doufáme, že se komunitě tyto knihy o Bitcoinu od předních zahraničních autorů budou líbit.

Published on Nov 01, 2020
START READING
Published on Nov 01, 2020

Table of Contents

Překládáme naše oblíbené knihy o Bitcoinu, protože je sami chceme.

Celé to vzniklo úplně jednoduše – chtěli jsme mít naše oblíbené bitcoinové knihy v češtině sami pro sebe. Často se nás ptají lidé na Bitcoin, nebo máme členy rodiny, kterým chceme přiblížit co vlastně v naši práci děláme a proč nás to tak moc baví. Zároveň máme pár oblíbených světových autorů, a tak jsme si řekli, že je přeložíme, když to nikdo jiný nechce udělat. Je potřeba upozornit, že Bitcoin není pouze spekulativní aktivum jak je často interpretováno v médiích. A právě proto naše knihy rozhodně nepatří do kategorie investiční literatury, nýbrž vysvětlují smysl a fungování Bitcoinu - i čtenářům bez předochozích znalostí.

Naše publikace

Všechny naše publikace najdete na: braiins.com/knihy

  • ‍Vynález jménem Bitcoin je naše první kniha a je skvělým úvodem do Bitcoinu - dostupná v elektronické verzi zdarma. Fyzickou kopii seženete u některého z našich partnerů.
  • Druhou námi vydanou knihou je bohatě ilustrovaná kniha Bitcoinové peníze, která popisuje příběh, jak děti v městečku Bitville přišly k dobrým penězům. Kniha je určena pro čtenáře všech věkových kategorií. Elektronická verze zdarma, fyzická kopie k dostání u našich partnerů.
  • Český překlad The Bitcoin Whitepaper CZ
  • Odluka peněz od státu - Josef Tětek. Elektronická verze zdarma.
  • Další plány: The Bitcoin Standard - Saifedean Ammous

Chcete s námi šířit BTC osvětu a prodávat naše knihy? Kontaktujte nás.

Hledáme vývojáře!

Naší zákazníci jsou globální, ale schopné místní vývojáře hledáme neustále. Pokud vás zajímá oblast těžby Bitcoinu nebo máte rádi práci v progresivním tech stacku (Rust, Bitcoin, desítky serverů po celém světě se stovkami tisíc připojení za sekundu a mnohem více) tak se určitě ozvěte.

You can view the changelog also in our documentation.
See the full changelog
No items found.

Get notified when we release new update

By subscribing you are agreeing to our Privacy Policy
Wohoo! You're subscribed, we'll be in touch soon.
Something went wrong. Please try again.
Share now

About Braiins

Bitcoin mining software company: Slush Pool, Braiins OS+ & Stratum V2.

By miners, for miners.

Still scrolling?
Keep reading!