Open positions
We apologize but this page is available only in English.
Braiins Publishing

Vynález jménem Bitcoin - online PDF

Bitcoin může být nejlepším vynálezem naší doby a většina lidí vůbec netuší, co to je nebo jak to funguje. Kniha je rozdělena do devíti kapitol, ve kterých je vysvětleno krok za krokem, co je to Bitcoin a na jakých principech funguje.

Published on Nov 01, 2020
START READING
Published on Nov 01, 2020

Table of Contents

V rámci naší lokální iniciativy Braiins Publishing, ve které českým a slovenským čtenářům přinášíme překlady kvalitních zahraničních knih o Bitcoinu, vychází naše první publikace.

Je to kniha Vynález jménem Bitcoin od rusko-amerického autora Yana Pritzkera, která je skvělým úvodem do Bitcoinu. V knize je v devítí kapitolách krok za krokem vysvětleno, co je to Bitcoin a jak funguje a proč by mohl být Bitcoin nejlepším vynálezeme dnešní doby. Kniha je určena pro čtenáře bez jakýkoli předchozích znalostí. Zájemce neutrálním a objektivním tónem seznámí o principu fungování decentralizovaného systému, přičemž závěry o technologii nechává na samotném posouzení čtenáře. Je žádoucí pochopit technologii než se kdokoli investovat do Bitcoinu. Po přečtení této knihy část čtenařů prodala altcoiny a stála na pokraji toho, aby se stali Bitcoin maximalisty.

Kniha v PDF ke stažení zdarma

Yan Pritzker – Vynález jménem Bitcoin

Hledáme vývojáře!

Samozřejmě je to pro nás i fajn lokální PR – naší zákazníci jsou globální, ale schopné místní vývojáře hledáme neustále. Pokud vás zajímá oblast těžby Bitcoinu nebo máte rádi práci v progresivním tech stacku (Rust, Bitcoin, desítky serverů po celém světě se stovkami tisíc připojení za sekundu a mnohem více) tak se určitě ozvěte!

Další publikace

Bohatě ilustrovaná kniha pro všechny věkové katergori Bitcoinové peníze je ke stažení na braiins.com/knihy. A opravdu nároční čtenáři si o peněžní podstatě Bitcoinu budou moci přečíst v chystaném překladu The Bitcoin Standard. Přihlaste se níže k odběru novinek, aby Vám vydání knihy neuteklo!

Příjemné čtení Vám přeje celý tým Braiins!

You can view the changelog also in our documentation.
See the full changelog
No items found.

Get notified when we release new update

By subscribing you are agreeing to our Privacy Policy
Wohoo! You're subscribed, we'll be in touch soon.
Something went wrong. Please try again.
Share now

About Braiins

Operators of Slush Pool. Creators of Braiins OS+ autotuning firmware & a fully open-source mining stack: Braiins OS + BOSminer + Stratum V2.

Still scrolling?
Keep reading!